Reklama
Reklama

Komentarze

8
H
Hubertx 😏 Szyderca
3 lata temu

Niech oddadzą też swoje pensje matce boskiej.

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Słowo tańsze niż pieniądze.

0

Zglos komentarz

A
Agaciorek55 😏 Szyderca
3 lata temu

Niech pomodli się o rozum dla całego pisu

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
3 lata temu

Witek zawierzyła parlament Matce Bożej. "Wyproś nam, posłom i senatorom, mądrość"

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

ręce opadają ! żałuję ,że koło mnie tacy nie mieszkają, było by na co napluć !

0

Zglos komentarz

A
adampos 😏 Szyderca
3 lata temu

Ty się do roboty weż kobieto a nie głupoty opowiadasz!tobie i jak wam wszystkim pisowcom dziękujemy!pomyliły się wam stanowiska pracy!

0

Zglos komentarz

J
JOGI1972 🏹 Łowca
3 lata temu

Najlepiej wszystko zawierzyć komuś innemu, by zdjąć z siebie odpowiedzialność. W razie niepowodzeń, jest na kogo zrzucić winę.

0

Zglos komentarz

M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
3 lata temu

Musi nas ta Matka Boska bardzo nienawidzić,że takie kanalie obrała sobie za wykonawców swojej woli.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

Ciekawe czy posłowie maja badania przez lekarzy medycyny pracy….. a jeśli tak , to kto chora psychicznie babę dopuścił do pracy - tak z ciekawości pytam……😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

Reklama