Reklama
Reklama

Komentarze

4
T
tebarek 🎖️ Snajper
3 lata temu

ale gdzie te śm***ie wywieżć ? nie ma chyba tyle miejsc w celach ? kibitki nie wygodne dla elyt pisich

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
3 lata temu

Orlen wybudował fajny obóz koncentracyjny, widziałem na foto. Czteroosobowe klitki, piętrowe łóżka, wspólne prysznice, pomieścić się ma kilka tys. Dołożyć kilkumetrowy płot z drutem kolczastym pod napięciem i gotowe.

0

Zglos komentarz

T
trolik1 😏 Szyderca
3 lata temu

Nawóz.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
3 lata temu

Nawet swoją taczkę oddam!

0

Zglos komentarz

M
3 lata temu

JEBA* PO

0

Zglos komentarz

O
orionfm 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Mlodziez na konfe zaglosuje i zalatwi pis rzadzenie dalej. Koalicja pro-ruskich kr***now :)

0

Zglos komentarz

Reklama