Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Teraz bolszewicko-katolicka władza, obszczanego dziada, z ofiary zrobi samobójczynię.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zbyszek ja nie widziałem jej historii leczenia jednak jestem sobie w stanie wyobrazić ze dopóki dziecko w niej żyło mogła być gotowa na każde ryzyko żeby to dziecko przeżyło. Gdzie Ty człowieku widzisz tu chęć śmierci ? Ona chciała żeby dziecko przeżyło za wszelka cenę a ze lekarze dali ciała to już...
Zbyszek ja nie widziałem jej historii leczenia jednak jestem sobie w stanie wyobrazić ze dopóki dziecko w niej żyło mogła być gotowa na każde ryzyko żeby to dziecko przeżyło. Gdzie Ty człowieku widzisz tu chęć śmierci ? Ona chciała żeby dziecko przeżyło za wszelka cenę a ze lekarze dali ciała to już inna historia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mieliśmy wspaniałą kobietę w sporcie, która zdecydowała się o nie braniu leku żeby nie narazić ciąży. Jednak Boniek był myślący jedynie przy piłce
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane