Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Ale dzieki temu przybylo kilku milionerow w szeregach PiSu, bo kazdy ich projekt to tylko pretekst do zlodziejstwa!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Te budowy (rów, lotnisko, Ostrołęka, cpk, port centralny i Bóg wie co) to miał byc pokaz siły sprawczej pisu. A jest kompletna klapa - to tylko możliwość wyprowadzenia kasy przez aparatczyków pis. Wstajemy z kolan....... A Polska leży na łopatkach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale jak postawia elektrownię jądrową, to bym polecał oddalić się o min 1000 km (patrz Czernobyl) od niej na stałe.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za takie numery to ta cała banda złodziei pisowskich powinna resztę życia spędzić w pierdlu. Razem ze swoimi wyborcami, który powinni siedzieć za współudział w przestępstwie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane