Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Starosc nie radosc, prezes zaczyna bredzic...ale to WUC wiejskiego narodu...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szczęśliwej drogi już czas……. Wypierdalac ,, dobra zmiano ,, do pierdla!!!!!!😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zarozbaw który bez prywatnej ochrony i do tego odpowiedniej ilości policji z domu wyjdzie był postrachem zomo?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To, że im się śni po nocach, nie znaczy wcale, że był postrachem. Szczególnie w kontekście pozwu Kaczyńskiego przeciwko Janowi Pińskiemu, który ujawnił największą tajemnicę państwową IV RP.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Znowu mi moderator usunął wpis…😤😤😤😤😤😤😤😤ale szczęśliwej drogi już czas…….jaroslawie!!!!! 😂😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To kolejny dowod ze Polska rzadzi szalenca z urojeniami! Kaczynski zyje w innej rzeczywistosci...skleroza to normalne w tym wieku!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To kolejny dowod ze na wiocha trolluje szaleniec z urojeniami! Caleanek zyje w innej rzeczywistosci...skleroza to normalne w jego przypadku... widzisz caleanku.. wystarczy zamienic kaczynski na caleanka w twoich wypowiedziach i wszystko co bredzisz zaczyna nabierac sensu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane