Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2No niestety Boniek, wielokrotne uderzenia głową w cokolwiek np w piłkę na starość przynoszą baaardzo opłakane skutki. Wiesz to sam po sobie...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ozdoba wali łbem o ściane i to z podwójnym przytupem jak i cały niedoyebany bandycki,złodziejski pis
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@mezali, komentarz doskonały wręcz, charakteryzujący w 100% pisowskiego de**la. A, wy później dziwicie się, że cały normalny świat ma na was alergię i gardzi wami jak wszawicą. Pytacie skąd ta nienawiść ? Powiem ci skąd ! Z waszego totalnego skr***nienia, co każdym komentarzem potwierdzacie wy i wyb...
@mezali, komentarz doskonały wręcz, charakteryzujący w 100% pisowskiego de**la. A, wy później dziwicie się, że cały normalny świat ma na was alergię i gardzi wami jak wszawicą. Pytacie skąd ta nienawiść ? Powiem ci skąd ! Z waszego totalnego skr***nienia, co każdym komentarzem potwierdzacie wy i wybrane przez was przygłupy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zoltar uwielbiam jak orzesz pisowskich id****w. A ten cały mezali to wyjątkowy id***a. Rób tak dalej. Pozdrawiam
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane