Reklama
Reklama

Komentarze

6
P
PisowcyToDebile 🏆 Master
3 lata temu

W moim otoczeniu poparcie dla PiS nie przekracza 5%. Fakt, że 90% ludzi w moim otoczeniu ma wyższe wykształcenie. Może to dlatego. Ale mimo wszystko. Nie wiem skąd te sondaże dla PiS typu 33%. Chyba pod kościółkami robione na Podkarpaciu.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
3 lata temu

Kupić sondaż może każdy? Przemysław Wipler ujawnił cenę.

0

Zglos komentarz

E
elkrakerso 🏹 Łowca
3 lata temu

PTD, w miejscu którym mieszkam już tak różowe niestety nie jest. Będzie jakieś 29-31%. Co ciekawe, większość tych ludzi to średnia wieku 55-75 lat. Przekroju 18-45 raczej tam nie uświadczysz.

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
3 lata temu

Oby to się przełożyło na wyborach , chyba że będzie według zasady NIEWAŻNE KTO GŁOSUJE WAŻNE KTO GŁOSY LICZY

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
3 lata temu

"Doradca Mentzena ujawnia za ile kupuje się sondaż! Sondaże dla naiwnych. 6800 zł + VAT. Za tyle doradca Sławomira Mentzena kupił sondaż od firmy Marcina Dumy – szefa IBRIS. Od kogo można w Polsce kupić sondaż, aby wypaść zachęcająco dla wyborców?" - polityka.co.pl

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
3 lata temu

"Druzgocące wyniki dla PiS. Sondaż pokazał, że tak źle nie było już dawno. Poczucie pesymizmu, dezorientacji, zagubienia, a nawet skłonności do teorii spiskowych – najnowszy sondaż pokazał przedwyborcze nastroje Polaków. W 2019 roku 50 proc. obywateli uważało, że sytuacja w kraju idzie w dobry...

"Druzgocące wyniki dla PiS. Sondaż pokazał, że tak źle nie było już dawno. Poczucie pesymizmu, dezorientacji, zagubienia, a nawet skłonności do teorii spiskowych – najnowszy sondaż pokazał przedwyborcze nastroje Polaków. W 2019 roku 50 proc. obywateli uważało, że sytuacja w kraju idzie w dobrym kierunku. Odmienną opinię wyrażało 34 proc. badanych. Dziś, w 2023 roku, jedynie 28 proc. podtrzymuje przekonanie o dobrym kierunku zmian, a 57 proc. osób uważa, że dzieje się źle." - natemat.pl/13 czerwca 2023

0

Zglos komentarz

J
jeremian 😏 Szyderca
3 lata temu

Kierowcy PIS-owych autobusów zastrajkowali.

0

Zglos komentarz

P
Pieszyce1 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Kur..wa skoro ich jest tak mało to KTO na nich głosuje ??!!

0

Zglos komentarz

A
aladyn668 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Oni bez nóg sie doczołgają żeby zagłosować. A głupiomoądrzy nie chodzą bo "ja niemam na kogo zagłosować".

0

Zglos komentarz

Reklama