Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Oszołom i następny pajac oderwany od rzeczywistości zaślepiony nienawiścią do ludzi, którzy inaczej myślą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
poniżej pisiarska menażeria w pełnej krasie i rozciągłości: nazwac zniszczenie pewnej formuły radia po imieniu to nieładnie i agresja, a zniszczyc rzeczone radio to nic takeigo, ojtam ojtam... będę rzygał. na komentarze niżej oby ściekało a me słowa obróciły sie w psią kupe gdy dotrą do oczu autorów...
poniżej pisiarska menażeria w pełnej krasie i rozciągłości: nazwac zniszczenie pewnej formuły radia po imieniu to nieładnie i agresja, a zniszczyc rzeczone radio to nic takeigo, ojtam ojtam... będę rzygał. na komentarze niżej oby ściekało a me słowa obróciły sie w psią kupe gdy dotrą do oczu autorów knajactwa poniżej. huthuthut
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Człowieku musisz chyba powtórzyć szkołę podstawową, bo piszesz bez składu i ładu, albo nie pisz po pijaku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane