Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Dobry wybor! Zlodziej i oszust na czele propagandy, oszustow i zlodziei...wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ps. - A gdzie sie podzieli wiesniacy propagandy PiSu z setkami i tysiacami minusow? Pewnie skonczyli prace w Spolkach Panstwowych...ci aparatczycy PiS od propagandy i minusow, to ich praca za 15000 miesiecznie i codziennie sie zmieniaja, zgodnie z harmonogramem. Wszyscy juz ich znaja na wiocha!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Problem w tym, że "jojo" uwielbia kraść obuwie. Być może z tego powodu, jarosław "kertofel" kaczyński, chodzi w różnych butach. W dodatku z mo**y robi cholewę. Obiecywał że jak promu nie wybudują w dwa lata, to założy turecki sweter. Do dzisiaj nie widziałem ani promu, ani tego złodzieja w tureckim...
Problem w tym, że "jojo" uwielbia kraść obuwie. Być może z tego powodu, jarosław "kertofel" kaczyński, chodzi w różnych butach. W dodatku z mo**y robi cholewę. Obiecywał że jak promu nie wybudują w dwa lata, to założy turecki sweter. Do dzisiaj nie widziałem ani promu, ani tego złodzieja w tureckim sweterku. ***** ***.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ja lubię jak z id**ty robi się męża stanu. To się zawsze chu.owo kończy. Dla id**ty oczywiście.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane