Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież te pisowskie i ziobrowskie sQrwesyny cały czas się uśmiechają na mszy. Na czele z rydzykiem, z który wspólnie pląsają. Mam rozumieć że te wszystkie mendy będą odpowiadać za to przed niezawisłym sądem?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Katotaliban. Niektórzy w tym kraju chcieliby czegoś na wzór prawa szariatu w wersji katolickiej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bardzo drobny Drobnomie Szczanin z Krynicy. Ja tam pewien czas mieszkalem, takiego KOLTUNSTWA nigdzie indziej nie spotkasz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ależ bardzo dobrze, tylko niech wielkimi literami przy wejściu do kościoła wywieszą ile grozi i za co. Miesiąc i będzie po KK.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Che,che. jak dla mnie, za samo wejście do kościoła może być paragraf.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i bardzo dobrze. Jak jedna babcia z drugą pójdą siedzieć, to się inne dwa razy zastanowią czy iść do kościoła. I zdechnie ten twór śmiercią naturalna. Brava dla zera, nikt tak wiele nie robi, żeby zniszczyć kosciol jak politycy i księża
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane