Reklama
Reklama

Komentarze

7
A
Artur62434 😏 Szyderca
3 lata temu

No ZERO, do potęgi n-tej gdzie n zmierza do nieskończoności.

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Przecież te pisowskie i ziobrowskie sQrwesyny cały czas się uśmiechają na mszy. Na czele z rydzykiem, z który wspólnie pląsają. Mam rozumieć że te wszystkie mendy będą odpowiadać za to przed niezawisłym sądem?

0

Zglos komentarz

R
rb84 😏 Szyderca
3 lata temu

Katotaliban. Niektórzy w tym kraju chcieliby czegoś na wzór prawa szariatu w wersji katolickiej.

0

Zglos komentarz

U
Urzytkownik-drugi 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Bardzo drobny Drobnomie Szczanin z Krynicy. Ja tam pewien czas mieszkalem, takiego KOLTUNSTWA nigdzie indziej nie spotkasz.

0

Zglos komentarz

M
maloni 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Ależ bardzo dobrze, tylko niech wielkimi literami przy wejściu do kościoła wywieszą ile grozi i za co. Miesiąc i będzie po KK.

0

Zglos komentarz

A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
3 lata temu

Che,che. jak dla mnie, za samo wejście do kościoła może być paragraf.

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
3 lata temu

No i bardzo dobrze. Jak jedna babcia z drugą pójdą siedzieć, to się inne dwa razy zastanowią czy iść do kościoła. I zdechnie ten twór śmiercią naturalna. Brava dla zera, nikt tak wiele nie robi, żeby zniszczyć kosciol jak politycy i księża

0

Zglos komentarz

Reklama