Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Tereferekuku będze "przy okazji" wyborów! Spodziewajcie się dokładnej relacji z każdego nielegalnego przejścia przez ulicę w Berlinie, czy Paryżu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Komu się poddała de**lu ? Wy na prawdę myślicie, że przestraszyła się referendum, które i tak byłoby nie ważne, ponieważ nikt rozsądny nie wziąłby w nim udziału ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie poddała się, kr***nie, po prostu z uwagi na to, że przyjęliśmy Ukraińców, nie musimy przyjmować tych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeszcze Polska, nie zginęła, ale zginąć musi, bo już Kaczor plany knuje, na korzyście Ruśi…
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dotychczas najpierw stwarzali problemy a później je rozwiązywali. Teraz jednak weszli na nowy poziom de**lizmu bo będą walczyć bohatersko z problemem którego nie ma.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dobrze ze twardo stoją na swoim stanowisko bo za opozycji Już by się dawno zgodzili
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczor wpuścił do Polski 300 tysięcy ciapatych!!! Ty de**lu pisowski
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Powiedz mi tak szczerze, bo mnie to nurtuje. Czy wy tam w pisie macie jakieś zajęcia z wróżbiarstwa ? Większość waszych tekstów zaczyna się od słów, że opozycja by coś tam zrobiła :) Ale nigdy tego nie zrobiła :) O co wam chodzi ? Znacie jakieś tajniki na poznanie przyszłości ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Taa, tak, że razem z Obsrajtkirm tysiące ludzi z bliskiego wschodu, Afryki czy Bangladeszu wpuścili
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane