Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
12PiS reprezentuje najbardziej zacofane intelektualnie grupy polskiego spoleczenstwa, razem z pacjentami zakladow psychiatrycznych, tam PiS mial najwieksze poparcie...dlatego tylu nieudacznikow w cyrku senilnego Kaczynskiego, to ich reprezentanci! Senilny Jarozbaw to reprezentant senilnego elektoratu...
PiS reprezentuje najbardziej zacofane intelektualnie grupy polskiego spoleczenstwa, razem z pacjentami zakladow psychiatrycznych, tam PiS mial najwieksze poparcie...dlatego tylu nieudacznikow w cyrku senilnego Kaczynskiego, to ich reprezentanci! Senilny Jarozbaw to reprezentant senilnego elektoratu z polskich wsi!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nic dziwnego ze w Europie i na swiecie mowia: Glupi jak Polak...to zasluga PiSu Kaczynskiego!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdyby polski narod nie byl prymitywny i zacofany, PiS nigdy nie doszedl by do wladzy! Bo kazdy narod ma taka wladaze na jaka zasluguje i wybiera...widocznie Polacy nie zasluguja na nic lepszego, niz oszudci i zlodzieje PiSu i sekty kosciola!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z polska holota PiSu trudno dyskutowac, maja przewage liczebna...te stare komuchy, teraz katole JPII i teraz wszyscy w PiSie, nauki pobieraja z propagandy TVPiS i z ambony sekty kosciola, razem okradajacych polski narod!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polska ten dumny (durny) narod, gdzie glupota jest cnota i dostala skrzydel, dzieki PiSowi i sekcie kosciola!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pamietacie jak mialo byc pieknie przed kazdymi wyborami PiSu? A jak teraz jest, juz wszyscy widza, PiS sie bogaci razem z sekt kosciola a polski narod biednieje!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I co mu zrobicie? Wódz... Wybory trzeba zrobić. Kilka % wybrało tych ludzi bo reszcie nie chciało się zagłosować. Wstyd dla tępego elektoratu... Ale większy dla Tych co nie przyszli na wybory.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Stary dziad ma pełne gacie. Pełne przerażenia spojrzenie bo wie co go czeka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie wiem - czy i wy macie takie skojarzenia - dla mnie on to taki stary, odjechany od rzeczywistości pasterz który nie pilnuje swoich baranów (ma je bo ma) - a one idą non-stop sąsiadom w szkodę...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane