Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to chyba inne debaty oglądaliśmy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Menc**l nie odpowiadał na pytania. Prawdziwe życie to nie tiktok jak widać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo petru przyszedl w swetru
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szkoda tylko, że Petru nie przygotował się tak dobrze do kierowania swoją dawną partią jak do tej debaty.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Akurat debatę oglądałem i pomijając jakiekolwiek polityczne sympatie, to wg mnie Mentzen zmiażdżył Petru w każdym aspekcie. Mówił zwięźle i starał się poruszać ważne dla społeczeństwa sprawy. Petru zaś miotał się w swoich zeznaniach i zamiast konkretów nieudolnie próbował podważać wszystkie postulat...
Akurat debatę oglądałem i pomijając jakiekolwiek polityczne sympatie, to wg mnie Mentzen zmiażdżył Petru w każdym aspekcie. Mówił zwięźle i starał się poruszać ważne dla społeczeństwa sprawy. Petru zaś miotał się w swoich zeznaniach i zamiast konkretów nieudolnie próbował podważać wszystkie postulaty przeciwnika... Jak mu to wyszło? Przed skomentowaniem proponuje obejrzeć, a nie polegać na zdaniu innych...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oglądałem. Petru ośmieszył Menc**la. Ten osioł nie potrafił na żadne pytanie odpowiedzieć. I bredził że cały jego program to były żarty. Kompromitacja.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane