Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2No tak to teraz zz ,, solidarność ,,to bojówki zomo kaczafiego???? Dudoslaw !!!juz się bój!!!!!! Prawdziwa solidarność pokaże ci twoje miejsce , nierobie jeden!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
oprócz tej Solidarności jest jeszcze Druga Solidarność ? której Solidarności członkowie lepiej dziś mają ? można też dobrowolnie wpłacić po jakimś datku na każdą Solidarność ? chętnie bym dołożył do datków z roku 1980 kiedy miałem pracę u komuchów a dziś mam sprawiedliwą emeryturę...
oprócz tej Solidarności jest jeszcze Druga Solidarność ? której Solidarności członkowie lepiej dziś mają ? można też dobrowolnie wpłacić po jakimś datku na każdą Solidarność ? chętnie bym dołożył do datków z roku 1980 kiedy miałem pracę u komuchów a dziś mam sprawiedliwą emeryturę...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane