Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Panie Oskarku. Podziękuj Pan matce za mleko, następnie bierz się Pan za uprawianie polityki. Chociaż z polityką to wiele wspólnego nie ma.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oskar, i jak tam leci jarka znasz już trochę lepiej czy jeszcze słabo? A i nie przejmuj się tymi zazdrośnikami wszyscy wiedzą że jesteś prawym młodym obywatelem który walczy z antyspołecznym zgniłym zachodem i wrogami naszej kochanej bogobojnej ojczyzny i że nie ma ludzi bardziej uczciwych prawych...
Oskar, i jak tam leci jarka znasz już trochę lepiej czy jeszcze słabo? A i nie przejmuj się tymi zazdrośnikami wszyscy wiedzą że jesteś prawym młodym obywatelem który walczy z antyspołecznym zgniłym zachodem i wrogami naszej kochanej bogobojnej ojczyzny i że nie ma ludzi bardziej uczciwych prawych oraz sprawiedliwych mających na myśli tylko dobro obywateli i państwa niż nasz obecny rząd. nie poddawaj się. odwagi. nie lękaj się.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane