Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a 40 procent na partie która podwyższyła im wiek emerytalny. Oczywiście dla kobiet w tym wieku najważniejsza jest kopulacja i aborcja
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pisowski id**to a czy wiek emerytalny 67 to najwyższy w UE????? No nie id**to. Boże jacy wy pisowcy jesteście ograniczeni umysłowo to przechodzi ludzkie pojęcie. Teraz dzięki pisowi co czwarta emerytka żyje poniżej minimum socjalnego. Proponuję jeszcze obniżyć wiek emerytalny to będzie co druga.
Pisowski id**to a czy wiek emerytalny 67 to najwyższy w UE????? No nie id**to. Boże jacy wy pisowcy jesteście ograniczeni umysłowo to przechodzi ludzkie pojęcie. Teraz dzięki pisowi co czwarta emerytka żyje poniżej minimum socjalnego. Proponuję jeszcze obniżyć wiek emerytalny to będzie co druga.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Taka pisia ameba chciałaby być emerytem od 18tki!🤣🤣🤣
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Taka pisia ameba chciałaby być emerytem od 18tki!🤣🤣🤣
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Konfederacja + Pis 25 % ok bo kobiety dla innych kobiet do potrafią być niezłymi ch...i a jak sama znajdzie się w skomplikowanej sytuacji ciążowej zostaje jej jeszcze modlitwa i wyjazd do Czech.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane