Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4I jeszcze Grucha powinien mi wyj…… z dynki!!!!!!!!😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I jeszcze Grucha powinien mu wyje….. z dynki!!!!!!😂😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
oj konfederacja to taka bardziej ideowa prawica PiS Polska dala Polaków + wszystkie ruskie akcje: szczepionki bee unia beee uchodźcy beeee prezerwatywy beeeee aborcja beeee kobiety do parteru i rodzić, i bajki o zmniejszeniu podatków to każdy nawet najbardziej żałosny najbardziej żałosnej i zakłama...
oj konfederacja to taka bardziej ideowa prawica PiS Polska dala Polaków + wszystkie ruskie akcje: szczepionki bee unia beee uchodźcy beeee prezerwatywy beeeee aborcja beeee kobiety do parteru i rodzić, i bajki o zmniejszeniu podatków to każdy nawet najbardziej żałosny najbardziej żałosnej i zakłamanej partii przed wyborami ogłasza. Jarek też z kanistrem biegał i seplenił o akcyzie i vat. Wolnościowy ??? tak samo jak PiS to prawo i sprawiedliwość. (nie potrzeba Polsce następnych oszołomów)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mem z d**y. Rozumiem że jak zwykle nie chodzi o prawdę czy używanie mózgu tylko heit. Z Konfą jest problem z całą ich ideologią a nie ekonomią. Ich program ekonomicznym akurat nikt i nic nie może się równać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane