Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Złodziejom kasa musi się zbilansować wiec płakać i płacić!!!!!!😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jaśnie wielmożny pan, czyli obszczany i osrany dziad, czyli niejaki Kaczyński z rodu kacapów, w swojej litości obniżył nam cenę paliwa. Nie chcę Polski w który osrany bez mózgu kacap będzie mnie traktował jak swojego niewolnika.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ludzie, którzy od pokoleń czują się dobrze jako niewolnicy, wstawiają dużo minusów. Ci ludzie lubią otarcia na karku od chomąta.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Od dawna wiadomo było, że Orlen obniży ceny w lecie. Prawdopodobnie obniży jeszcze bardziej (lub pozostawi na tym samym poziomie) we Wrześniu, przed wyborami. Oczywiście rozpocznie się szeroko zakrojona kampania "informacyjna", w której głównym bohaterem będzie genialny rząd "ludzkich panów", jak pr...
Od dawna wiadomo było, że Orlen obniży ceny w lecie. Prawdopodobnie obniży jeszcze bardziej (lub pozostawi na tym samym poziomie) we Wrześniu, przed wyborami. Oczywiście rozpocznie się szeroko zakrojona kampania "informacyjna", w której głównym bohaterem będzie genialny rząd "ludzkich panów", jak przypuszczam, niższe ceny, będą zasługą cudownej strategii narodowych czempionów, a nie chamską przedwyborczą zagrywką.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane