Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo im się to należy i nie będzie im nikt tutaj w obcych, polskich językach (bo i taki dla nich obcy, nic nie dociera i nie rozumieją) mówił, że jest inaczej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ano słoma z bitów wychodzi. PiS-ie zawłaszczyli sobie panstwo a buta o chamstwo to cechy wrodzone i trzeba z nimi walczyć bo wydaje im się , ze wszystko im wolno….. precz z chamstwem i buta!!!!!!😂😤😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy prawo nakazuje zjeżdżać prawidłowo jadącemu kierowcy na pobocze, jeśli z naprzeciwka jedzie kolumna rządowa pod prąd? Bo jak dla mnie to jest różnica pomiędzy uprzywilejowanym pojazdem na sygnale a tworzeniem zagrożenia dla prawidłowo jadącego kierowcy i jego pasażerów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie ma takiego prawa. Te g**je kpią sobie z prawa, bo mają prokuraturę w ręku. Kto z pisem ten szkodnik.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To są małe zakompleksione g**jki, którzy w ten sposób się dowartościowują!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane