Reklama
Reklama

Komentarze

7
B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Zaś de**le są dumni, że wstali z kolan.

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Wstaliśmy z kolan? Chyba raczej leżymy krzyżem, tak po katolicku.

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
2 lata temu

to, że ośmiesza siebie to nic. ośmieszanie mnie to ś**ństwo

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
2 lata temu

ma upodobanie do starszych panów ... de gustibus non disputandum

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Człowiek zwany prezydentem trenuje na komika….. szkoda , ze Polska na tym cierpi😤😤😤😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

B
bzyl100 😏 Szyderca
2 lata temu

Jakoś nie zauważyłam aby inni przywódcy krajów całowali papieża po rękach, tylko nasz pajac odstawia takie cyrki.

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
2 lata temu

Tel "małe" państewko ma swoich adwersarzy w każdym kraju na pęczki. V kolumna w kraju nad Wisłą to lekko 40 tys. czarnej stonki.

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
2 lata temu

Pisiory jesteście dumni z pajaca, którego wybraliście???? Człowiek kompromitacja. Buahahaha

0

Zglos komentarz

Reklama