Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To zwykły zadymiarz, zaprzeczenie wartości Polaka i katolika! Agres, frustracja i schizofrenia...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cóż za inteligencja bije z tej wstawki, jaki przekaz. Braun przebija się przez wykolejone lewacki szambo symbolizowane przez muszlę klozetową.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przebija się przez tarczę: Szczepionek i 5G o płaskiej ziemi i reptilianach nie wspomnę :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polecam obejrzeć materiały przedwyborcze Brauna z 2015 roku, kiedy zapragnął być prezydentem. Zwłaszcza ten, w którym nie wykluczył, że mistrz Jedi, Yoda, mógł być Żydem. A, tak nawiasem, rozumiem, że są ludzie którzy popierają PiS, PO, Lewicę, ale za cholerę nie rozumiem jakim de**lem trzeba być, ż...
Polecam obejrzeć materiały przedwyborcze Brauna z 2015 roku, kiedy zapragnął być prezydentem. Zwłaszcza ten, w którym nie wykluczył, że mistrz Jedi, Yoda, mógł być Żydem. A, tak nawiasem, rozumiem, że są ludzie którzy popierają PiS, PO, Lewicę, ale za cholerę nie rozumiem jakim de**lem trzeba być, żeby jarać się Braunem i Korwinem-Mikke. Dwoma typami, którzy wraz z Maciarewiczem od dawna powinni być w Tworkach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane