Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Dali socjale polakom a teraz robić nie ma komu to mu slimów ściągają. Bo roszczeniowe kariny i brajanki tylko siedzą i każdej roboty się boją. A wystarczyło nie dawać tylu tych socjali to nie trzeba by było uchodzców. Którzy przyjadą i się zorientują po co robić gdy można żyć z socjalu. Powiecie pra...
Dali socjale polakom a teraz robić nie ma komu to mu slimów ściągają. Bo roszczeniowe kariny i brajanki tylko siedzą i każdej roboty się boją. A wystarczyło nie dawać tylu tych socjali to nie trzeba by było uchodzców. Którzy przyjadą i się zorientują po co robić gdy można żyć z socjalu. Powiecie prawaki nie mają obywatelstwa no to znajdą se jakiegoś potwora wezmą ślub i mają.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie wspominajac o zanizaniu zarobkow, przez importowana tania sile robocza!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
GDZIE JEST KONFEDERACJA obrońcy czystej białej rasy?braun z bosakiem pewnie lache robią ruskim agentom i czasu nie mają na obrone ojczyzny🤣
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Braun, Bosak i Mentzen będąc na kolanach przed towarzyszem Kaczyńskim, nie będą protestować. Nawet Bąkiewicz nie drze ryja o Polsce dla Polaków. Pełna katolicka hipokryzja.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane