Reklama
Czas na powszechna debate o emigracyjnej polityce PiSu!

Czas na powszechna debate o emigracyjnej polityce PiSu!

przez nissin — 2 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Dali socjale polakom a teraz robić nie ma komu to mu slimów ściągają. Bo roszczeniowe kariny i brajanki tylko siedzą i każdej roboty się boją. A wystarczyło nie dawać tylu tych socjali to nie trzeba by było uchodzców. Którzy przyjadą i się zorientują po co robić gdy można żyć z socjalu. Powiecie pra...

Dali socjale polakom a teraz robić nie ma komu to mu slimów ściągają. Bo roszczeniowe kariny i brajanki tylko siedzą i każdej roboty się boją. A wystarczyło nie dawać tylu tych socjali to nie trzeba by było uchodzców. Którzy przyjadą i się zorientują po co robić gdy można żyć z socjalu. Powiecie prawaki nie mają obywatelstwa no to znajdą se jakiegoś potwora wezmą ślub i mają.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

Nie wspominajac o zanizaniu zarobkow, przez importowana tania sile robocza!

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

GDZIE JEST KONFEDERACJA obrońcy czystej białej rasy?braun z bosakiem pewnie lache robią ruskim agentom i czasu nie mają na obrone ojczyzny🤣

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Braun, Bosak i Mentzen będąc na kolanach przed towarzyszem Kaczyńskim, nie będą protestować. Nawet Bąkiewicz nie drze ryja o Polsce dla Polaków. Pełna katolicka hipokryzja.

0

Zglos komentarz

Reklama