Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Myćko to ty jesteś de**lu. Już ci baranie pisałem, że nie będę głosował bo nie ma na kogo. A ty na kogo????? Na PiS znowu???? Żeby mogli dalej kraść miliardy. Gratulacje. Buahahaha
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Każdy może, prawda, krytykować". To bardzo łatwe. Znacznie trudniej wziąć za coś odpowiedzialność.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pisowcy codziennie dają powody do krytykowania. Kradną na potęgę, nic nie potrafią załatwić. To co mam siedzieć cicho i udawać że nic się nie dzieje tak jak ty to robisz za gó*****e 500+???? Sorry ale ja nie mam zamiaru być k.u.r.w.ą. taką jak ty. Głosuj dalej na PiS, jeszcze nie wszyscy oni zos...
Pisowcy codziennie dają powody do krytykowania. Kradną na potęgę, nic nie potrafią załatwić. To co mam siedzieć cicho i udawać że nic się nie dzieje tak jak ty to robisz za gó*****e 500+???? Sorry ale ja nie mam zamiaru być k.u.r.w.ą. taką jak ty. Głosuj dalej na PiS, jeszcze nie wszyscy oni zostali milionerami. Potrzebują jeszcze kilku lat.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wordeck - Zachowujesz się jak twój ksiądz we wsi. Co jeszcze chcesz wiedzie jako katolicki spowiednik?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bax próba wytłumaczenia czegokolwiek temu de**lowi to strata czasu. On będzie wychwalał PiS nawet gdyby kaczor z Morawieckim włamali się do niego, okradli, pobili, zgwałcili mu żonę i nasrali na łeb. Wyjątkowa szmata nawet jak na pisowskie bydło.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane