Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Jest jak najbardziej zasadne i sensowne. Ba czerwoni komisarze znowu zaniepokojeni. Po pierwsze, w przyszłości wynik referendum też będzie obowiązywał i jak im się odmieni, to Polska imigrantów nie przyjmie. Po drugie inne państwa też mogą takie zrobić, i wtedy czerwoni komisarze razem z lokalnym...
Jest jak najbardziej zasadne i sensowne. Ba czerwoni komisarze znowu zaniepokojeni. Po pierwsze, w przyszłości wynik referendum też będzie obowiązywał i jak im się odmieni, to Polska imigrantów nie przyjmie. Po drugie inne państwa też mogą takie zrobić, i wtedy czerwoni komisarze razem z lokalnymi oprychami z Włoch, Grecji oraz Hiszpanii zostaną zasypani imigrantami w tych państwach bez możliwości dystrybucji ich w UE, co spowoduje w końcu obronę granic i racjonalne postępowanie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bardzo dobrze Żr społeczeństwo się wypowie. Po tym jak opozycja głosuje przeciw Polsce
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane