Reklama
Reklama

Komentarze

3
E
Endriu117 🌟 Padawan
2 lata temu

Śmietnik historii - bezwarunkowo, ale najpierw pod niezawisły i sprawiedliwy sąd.

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
2 lata temu

Mam takie pytanie do pisiaków wioskowych. Nie pamiętam dokładnie kiedy to było, ale na pewno w dobrym czasie, kiedy PiS przegrywał wszystko i wszędzie, mianowicie Jarozbaw obiecał, że jeśli przegra wybory, odejdzie z polityki ... Nie ma się co dziwić, że jeśli szef nie dotrzymuje słowa, zakłamani są...

Mam takie pytanie do pisiaków wioskowych. Nie pamiętam dokładnie kiedy to było, ale na pewno w dobrym czasie, kiedy PiS przegrywał wszystko i wszędzie, mianowicie Jarozbaw obiecał, że jeśli przegra wybory, odejdzie z polityki ... Nie ma się co dziwić, że jeśli szef nie dotrzymuje słowa, zakłamani są jego pracownicy. Fanklub też, znam z autopsji.

0

Zglos komentarz

U
Urzytkownik-drugi 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Na zwykly Śmietnik bedzie lepiej

0

Zglos komentarz

Reklama