Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Śmietnik historii - bezwarunkowo, ale najpierw pod niezawisły i sprawiedliwy sąd.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mam takie pytanie do pisiaków wioskowych. Nie pamiętam dokładnie kiedy to było, ale na pewno w dobrym czasie, kiedy PiS przegrywał wszystko i wszędzie, mianowicie Jarozbaw obiecał, że jeśli przegra wybory, odejdzie z polityki ... Nie ma się co dziwić, że jeśli szef nie dotrzymuje słowa, zakłamani są...
Mam takie pytanie do pisiaków wioskowych. Nie pamiętam dokładnie kiedy to było, ale na pewno w dobrym czasie, kiedy PiS przegrywał wszystko i wszędzie, mianowicie Jarozbaw obiecał, że jeśli przegra wybory, odejdzie z polityki ... Nie ma się co dziwić, że jeśli szef nie dotrzymuje słowa, zakłamani są jego pracownicy. Fanklub też, znam z autopsji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane