Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2żywię wątpliwości czy "komunę" można zestawiać z tymi tancerzami , wszak komuniści to ciecie w porównaniu z nimi , biedowali miast sprzedać pozostawione przez sojuszników gruzy po bohaterskim zrywie w sierpniu , albo pobudować se wille to mieszkania z ciemną kuchnią budowali a naród do szkół zagonil...
żywię wątpliwości czy "komunę" można zestawiać z tymi tancerzami , wszak komuniści to ciecie w porównaniu z nimi , biedowali miast sprzedać pozostawione przez sojuszników gruzy po bohaterskim zrywie w sierpniu , albo pobudować se wille to mieszkania z ciemną kuchnią budowali a naród do szkół zagonili a nie wypuścili na szczęśliwy Zachód do odbudowy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nawet towarzysz Piotrowicz ładnie tańczy jak mu Rydzyk zagra. Ziobro wstydu, Ziobro honoru, Ziobro zaskoczenia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane