Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Sam fakt, że TVP**S pokazuje tą ku@@we, korzysta z jej "opinii" tudzież "spostrzeżeń", a prominentni akolici obszczanego nadpremiera, nie widzą w tym problemu, świadczy o tym, jak bardzo nisko upadła i jak bardzo się upodliła pisowska klasa polityczna. To złodziejskie śc****o, zwykły bandyta, po wyb...
Sam fakt, że TVP**S pokazuje tą ku@@we, korzysta z jej "opinii" tudzież "spostrzeżeń", a prominentni akolici obszczanego nadpremiera, nie widzą w tym problemu, świadczy o tym, jak bardzo nisko upadła i jak bardzo się upodliła pisowska klasa polityczna. To złodziejskie śc****o, zwykły bandyta, po wyborach (mam nadzieję) pójdzie siedzieć na wiele lat. Razem z drugim śm***iem, Jakimowiczem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zawsze wygladał mi na takiego brudasa i fleję. No i chyba miałem dobre przeczucie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane