Reklama
Reklama

Komentarze

4
J
Jacek3010 😏 Szyderca
2 lata temu

Bycie pisowcem to nie bułka z masłem.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Jego tępy umysł po prostu tego nie ogarnia , tego o czym mówi a chwalenie się i podlizywanie ma we krwi….. a czasami robi to z niepojętej i nieograniczonej głupoty….. raczej!!!!!😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

K
kubh 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Nie uważam, żeby Błaszczak był głupszy niż inni mini(strowie) z pisu, on raczej trzyma równy poziom...

0

Zglos komentarz

C
Carat 😏 Szyderca
2 lata temu

Wie, co robi. Przy mniejszej konkurencji wzrosną mu zarobki (w rublach).

0

Zglos komentarz

Reklama