Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3😂😂😅🤣🤣 De**lem to jesteś ty. Sprawdź sobie jakie są podatki na pracę i na same mieszkania dodatkowo. Będziesz miał odpowiedź na to, czego twój guru nie potrafi ogarnąć umysłem. 😅😁😅🤣😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ośle konfederacki robocizna to ogromny koszt w cenie budowy mieszkania. Jeśli budowlańcy będą więcej zarabiać to ceny mieszkań wzrosną a nie spadną.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten osioł Wawer na żadne pytanie nie potrafił odpowiedzieć. De**le z konfederosji o niczym nie mają pojęcia. Bon zdrowotny buahahaha na 4300 zeta. Barany nie mają bladego pojęcia jakie potrafią być koszty leczenia. Dramat
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
za taki bon zdrowotnym to Witek pobyt męża na oiomie by przez 1 dzień opłaciła
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Imigrant pracuje i zarabia mniej ale są przez to tańsze mieszkania, Polak nie pracuje żeby mieszkania były tańsze ale też nie zarabia czyli tańsze mieszkania nadal nie są dostępne ani dla imigranta ani tym bardziej dla Polaka - pytanie - dla kogo w takim razie budowane sa mieszkania?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tzn . Ze ten pan ,Polak i katolik zapewne i patriota oczywiście w ramach pomocy Ojczyźnie umiłowanej przeciez zamiast zasiadać ewentualnie SSP razem z kumplami partyjnymi i nie tylko , będzie dorabiał sobie do ,, nędznej,, przeciez pensyjki parlamentarzysty na budowach , w wolnych chwilach , oczywiś...
Tzn . Ze ten pan ,Polak i katolik zapewne i patriota oczywiście w ramach pomocy Ojczyźnie umiłowanej przeciez zamiast zasiadać ewentualnie SSP razem z kumplami partyjnymi i nie tylko , będzie dorabiał sobie do ,, nędznej,, przeciez pensyjki parlamentarzysty na budowach , w wolnych chwilach , oczywiście lub w weekendy, zamiast chlać wodę???? No nie wierze w re baje!!!!!!!😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane