Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3to było by piękne zakończenie rządów pisu gdyby ich wybory nie zostały uznane w demokratycznej części świata
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tyle że w świat poszła by wiadomość że w Polsce brak demokracji a nie że w pisie. więc nie widzę powodu do radości .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PiS przegra większość to oczywiste. Jednak z tego co czytałem to PIS nie ma nic do OBWE. Po co taki płacz w tej sprawie..? To jest całe lewactwo, coś podslyszy z lewego źródła i poda to jako fakt. Dlatego Konfederacja rośnie w sile tzn ludzie mający trochę mózgu wiedza ze to jest robienie z igły wid...
PiS przegra większość to oczywiste. Jednak z tego co czytałem to PIS nie ma nic do OBWE. Po co taki płacz w tej sprawie..? To jest całe lewactwo, coś podslyszy z lewego źródła i poda to jako fakt. Dlatego Konfederacja rośnie w sile tzn ludzie mający trochę mózgu wiedza ze to jest robienie z igły widły i nic więcej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PIS nie boi się OBWE. Jedynym problemem w trakcie wyborów mogą burdy, prowokacje i fałszowanie ze strony opozycji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane