Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8W 1988 roku, Grzegorz Ciechowski napisał jeden z absolutnie najważniejszych numerów w historii polskiej muzyki. "Nie pytaj o Polskę ...", powstało w realiach upadającej komuny, w czasach, kiedy ludzie nawet nie próbowali marzyć o tym, że coś, kiedyś się zmieni. Chichotem historii, a może nawet wiesz...
W 1988 roku, Grzegorz Ciechowski napisał jeden z absolutnie najważniejszych numerów w historii polskiej muzyki. "Nie pytaj o Polskę ...", powstało w realiach upadającej komuny, w czasach, kiedy ludzie nawet nie próbowali marzyć o tym, że coś, kiedyś się zmieni. Chichotem historii, a może nawet wieszczeniem autora tekstu, jest fakt, że 35 letni utwór, znowu jest coraz bardziej aktualny.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mnie dziwi, że takie PiSdy jak Tommaszmarek, StasiuLem i mezali nie zauważają, jakimi durniami są. Ale wtedy przypominam sobie że Konrad Adenauer powiedzial: "Nic nie jest tak sprawiedliwie podzielone jak rozum, największy id***a jest zdania, że ma go dosyć!"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Holdys, tyś sam alkoholik
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To znaleźliście sobie autorytet o wątpliwej inteligencji a co więcej komunistycznej reputacji. Chłopu zle było za komuny ? Nie nie nie… on tam był figura w towarzystwie SB-ków a teraz to taki demokratyczny autorytet dla lewaków.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zapomnial alkoholik jak bum w ameryce byl. Zero autorytetu dla mnie z tego holdysa. PiS jedyna nadzieja dla polski.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgadzam się w 99% tylko jest jedno ale... co dalej powrót to mniejszych przekrętów mniejszego wstydu mniejszego złodziejstwa czy to wystarczy?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane