Reklama
Robią z Polaków wała w biały dzień ! Oszusci PiSu!

Robią z Polaków wała w biały dzień ! Oszusci PiSu!

przez nissin — 2 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
A
artur63658 😏 Szyderca
2 lata temu

Chyba myślący ludzie to wiedzą na czym orlen zarabia

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

To wyglada na ukryty podatek dla skarbu panstwa.

0

Zglos komentarz

L
lancusztyk11 🏹 Łowca
2 lata temu

6,44 było 6,09 ale teraz moge właczyckupon 30gr i jechać do np. Pcimia?

0

Zglos komentarz

A
adocki 😏 Szyderca
2 lata temu

Nie tankuję na orlenie! Od kilku lat. Tylko siku , ew. 2-ka

0

Zglos komentarz

Reklama