Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Ciekawe. Rządowa sondażownia, jak wiemy podporządkowana właścicielom pisowskim, ogłosiła, że PiSowi prawie 10% spadło, a KO prawie 10% wzrosło, w przeciągu 4 mcy. Konkluzja jest taka: albo Tusk odrobił straty, jeżdżąc, spotykając się z normalnymi ludźmi, bez strachu, bez milicji, ale z logicznym prz...
Ciekawe. Rządowa sondażownia, jak wiemy podporządkowana właścicielom pisowskim, ogłosiła, że PiSowi prawie 10% spadło, a KO prawie 10% wzrosło, w przeciągu 4 mcy. Konkluzja jest taka: albo Tusk odrobił straty, jeżdżąc, spotykając się z normalnymi ludźmi, bez strachu, bez milicji, ale z logicznym przesłaniem. Albo ... PiS narobił takiego g**ju, że wcale nie chce wygrać tych wyborów i liczy na to, że wszystko pójdzie płazem jak w 2007. Obawiam się, że jednak płazem nie pójdzie. Jeśli Tusk ich nie rozliczy, będzie skończony na amen, KO również.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane