Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Korwin - id***a, ale wytrwały. Przez 30 lat próbował dostać się do sejmu i udało mu się kiedy zagłosowała na niego pełnoletnia gimbaza. Braun - psychol, dość intensywnie śledziłem jego kampanię prezydencką w 2015 i przyznam szczerze, że takiego pro ruskiego, katolickiego, anty unijnego homofoba, kse...
Korwin - id***a, ale wytrwały. Przez 30 lat próbował dostać się do sejmu i udało mu się kiedy zagłosowała na niego pełnoletnia gimbaza. Braun - psychol, dość intensywnie śledziłem jego kampanię prezydencką w 2015 i przyznam szczerze, że takiego pro ruskiego, katolickiego, anty unijnego homofoba, ksenofoba i zwykłego id**ty jeszcze w polityce nie było. Natomiast Bosak i Mentzen (jakże polskie nazwisko) ... prędzej uwierzę w dobre intencję (a, nie uwierzę nigdy) Moradzieckiemu, niż tym małym faszytom.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jaka olaboga ? Jakie zwyżkuje ? Ty myślisz, że normalni ludzie biorą konfę na poważnie ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To czemu tak się na konfę rzuciliście? Przecież kilka tygodni temu naparzaliście tylko w pisiaków, teraz nawet dodaliście do "słychać pisu wycie?" konfederację. Ty się przejmujesz ergo normalny nie jesteś. CBDU :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ponieważ konfa to potencjalny i nowy koalicjant PiS. Który nagle w du**e będzie miał niskie podatki, a skupi się na krześle elektrycznym za aborcję. Tak, w przeciwieństwie do ciebie, jestem normalny i dorosły.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przeciez obiecywali niskie i proste podatki a nie walke z nepotyzmem xd
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
co tam pisin podskoczyło konfie w sądarzach ze tak ujadasz?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane