Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Jest na to jeden sposób. Trzeba tę hołotę odesłać w niebyt przy najbliższych wyborach, rozliczyć, odzyskać majątek dla skarbu państwa... Niestety, jesteśmy społeczeństwem głupim i bezrozumnym, dlatego tak się nigdy nie stanie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Naszym narodowym zadaniem jest nie tylko obalić PiS, ale wypalić tę zarazę do korzeni." - Roman Giertych
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Elektorat PiS-u jest niezwykle toksyczny kulturowo. Po odsunięciu PiSu od władzy służby powinny infiltrować i wewnętrznie dezintegrować każdą kolejną partię, która będzie bazować na tym elektoracie. Tylko w ten sposób unikniemy pełnoskalowego faszyzmu - napisał socjolog, prof.UW Maciej Górecki
Elektorat PiS-u jest niezwykle toksyczny kulturowo. Po odsunięciu PiSu od władzy służby powinny infiltrować i wewnętrznie dezintegrować każdą kolejną partię, która będzie bazować na tym elektoracie. Tylko w ten sposób unikniemy pełnoskalowego faszyzmu - napisał socjolog, prof.UW Maciej Górecki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
pisin w państwie islamskim obcieli by ci ten pusty łeb za to skamlanie z kilku kont i za to że liżesz kolegom u nas puki co tylko się z ciebie śmieją
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jesteś żałosnym trolem do tego id**tą a jedyne co masz to te plusiki... nawet ci rację przyznałem z tym zbożem ale sprawdź teraz jak to wygląda... jak wozili tak wożą a ty nawet tego nie sprawdziłeś oszewo
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane