Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
De**l z obłędem w oczach wysłać go do lekarza w asyście policji niech kucnie i zakaszle.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pewnie w tym roku ziober go celowo nie zaszczepił , zeby był groźniejszy i bardziej agresywny i wściekły , chociaż powinien być zgodnie z prawem zaszczepiony …. Moj pies jest szczepiony co roku i mam na to dokumenty….😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PiS nie ma pomysłu na własną kampanię. Jest za to w strachu przed utratą władzy i dlatego przerażeni działacze w amoku biegają po mieście i szukają tematów. Ostatnio wpadli na najgłupszy pomysł dotychczasowej kampanii, otóż zaczęli nieproszeni przychodzić na konferencje prasowe opozycji, na których...
PiS nie ma pomysłu na własną kampanię. Jest za to w strachu przed utratą władzy i dlatego przerażeni działacze w amoku biegają po mieście i szukają tematów. Ostatnio wpadli na najgłupszy pomysł dotychczasowej kampanii, otóż zaczęli nieproszeni przychodzić na konferencje prasowe opozycji, na których próbują przeszkadzać w ujawnianiu afer władzy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane