Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A kto temu winien jak nie chore spolczenstwo, zakladam ze wiekszosc Polakow chetnie zasiadla by na takim stolku by moc krasc bezkarnie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A część polityków PO gdzie powinna siedzieć w sejmie, w senacie, w parlamencie europejskim nie, w pierdu a część w psychiatryku ludzie pamiętają i nie zaponom. A towarzysz Lis to niema molarnego prawa oceniać nikogo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
...pamiętają i nie "zapomnom". A towarzysz Lis to "nie ma moralnego" prawa oceniać "kogoś". tommaszmarek! Jakby gwałcenie języka polskiego było karalne, dostałbyś trzy razy dożywocie, ćwoku nie z tej ziemi!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież wyznawcy pisu nie potrafią pisać po polsku, popatrz na wpisy niejakiego antony, ten osobnik polską szkołę widział chyba tylko na obrazku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
sla666yer: antony to pewnie jego bliźni brat, bo jeden jedyny człowiek nie może być aż tak głupi!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tomasz lis , człowiek który na wizji powiedział , że jego widzowie są głupsi niż (oni czyli zespół Tomasza i on sam) myśleli , co tu więcej komentować?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane