Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2I nie ma , ze boli ,Zbigniew!!!!!!!!😂😂😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Budka nie strasz nie strasz, bo się zesrasz nikt nikogo nie będzie rozliczał wy politycy kłócicie się nie nawiedzicie na wizji a jak kamery gasną idziecie na wódkę, jak by tak było to z platformy, PSL, Lewicy dawnej Unia wolności trzeba by zamknąć 99 procent nie mówiąc o kilku prezydentach.
Budka nie strasz nie strasz, bo się zesrasz nikt nikogo nie będzie rozliczał wy politycy kłócicie się nie nawiedzicie na wizji a jak kamery gasną idziecie na wódkę, jak by tak było to z platformy, PSL, Lewicy dawnej Unia wolności trzeba by zamknąć 99 procent nie mówiąc o kilku prezydentach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane