Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Abo, co gorzej - przeciętne miasto w Nadwiślańskim Kraju po 3 kadencji PiS...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A może za kadencji PO przecież rudy pajac kumał się z Putinem właził mu w dup.. bez wazeliny, to jest wasza kultura obrażać, kogo popadnie teraz czepiłeś się Podkarpacia bucu jeden. Co może jesteś lepszy?. Robicie tak samo jak wasz guru rudy pajac nawołuje do nienawiści, przed wojną też by ł taki z...
A może za kadencji PO przecież rudy pajac kumał się z Putinem właził mu w dup.. bez wazeliny, to jest wasza kultura obrażać, kogo popadnie teraz czepiłeś się Podkarpacia bucu jeden. Co może jesteś lepszy?. Robicie tak samo jak wasz guru rudy pajac nawołuje do nienawiści, przed wojną też by ł taki z wąsikiem i co z tego wyszło?. Zresztą jedna nacja.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pisowski id**to a kto od 8 lat szczuje na sędziów, lekarzy, gejów, lesbijki, kobiety itd.itd. kto wymyślił gorszy sort???? Taki jeden mały bez żony i dzieci. Doprawić mu wąsik i będzie Hitler II.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane