Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2bielan z mejzą też raczej nie mają co liczyć na dobre pozycje na listach. Kaczyński w ogóle zwleka z szykowaniem list ze względu na to jakie to konflikty jakie to wywoła w tej ich koalicji
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Giertychowi to się śniło a ty powtarzasz głupoty, koniu będzie kandydował w najbliższych wyborach, więc sny będzie miał różne zapewne bajki będą mu się śniły.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
pewnie dostanie jakąś odległą pozycję na jakiejś liście ale najlepsze miejsca na listach kaczyński zostawi dla swoich najwierniejszych posłów. Nie będzie chciał powtórki z tej kadencji gdy mu się koalicjanci sprzeciwiali. Nie wiem na ile będzie to walka publiczna, a na ile walka w zaciszu gabinetów...
pewnie dostanie jakąś odległą pozycję na jakiejś liście ale najlepsze miejsca na listach kaczyński zostawi dla swoich najwierniejszych posłów. Nie będzie chciał powtórki z tej kadencji gdy mu się koalicjanci sprzeciwiali. Nie wiem na ile będzie to walka publiczna, a na ile walka w zaciszu gabinetów ale ta walka na prawicy będzie. Kaczyński będzie chciał jak najmniejszego uzależnienia się od koalicjantów, a koalicjanci będą walczyć o to by by mieć tyle głosów aby kaczor był jednak od nich uzależniony
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane