Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1PiS się kończy na naszych oczach. Nie pomagają już wściekłe ataki, które przypuszczają trole, nie ma efektu po zapłaconych artykułach na różnych portalach. Nic po prostu nie działa. Opozycja jest dzisiaj teflonowa a PiS traci z tygodnia na tydzień coraz więcej. Wewnętrzne sondaże, w których PiS ma 2...
PiS się kończy na naszych oczach. Nie pomagają już wściekłe ataki, które przypuszczają trole, nie ma efektu po zapłaconych artykułach na różnych portalach. Nic po prostu nie działa. Opozycja jest dzisiaj teflonowa a PiS traci z tygodnia na tydzień coraz więcej. Wewnętrzne sondaże, w których PiS ma 20-25% wywołują panikę w sztabie, który miota się od lewej do prawej nie wiedząc co się dzieje. Jak źle jest z PiS pokazują problemy z frekwencją na spotkaniach wyborczych – ludzi trzeba zwozić autobusami. PiS upada.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane