Reklama
Reklama

Komentarze

4
A
aaarek ⚔️ Jedi
2 lata temu

po malinach przyszedł czas na wiśnie, później będą jabłka, a telus zamiast zapobiegać to woli gasić problemy za pomocą miliardów

0

Zglos komentarz

G
grabdar 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Jarosław Jarosław.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Chłopy!!!!!wezcie się w garść , przyjedźcie na swoich ,, rumakach,,do Warszawki i zróbcie raz na zawsze porządek z ta pisowska cholota , bo inaczej się nie doprosicie swego!!!!! Kupa , mości panowie - jak mawiał Zagloba!!!!!!!🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘

0

Zglos komentarz

K
Komandor_Buka 😏 Szyderca
2 lata temu

Jak sobie wybrali tak mają. Walić oszołomów !

0

Zglos komentarz

Reklama