Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jezeli Polska chce byc cywilizowanym europejskim krajem i narodem...to holota zlodziei PiSu, musi byc ukarana! Inaczej bedziecie tylko polaczki "bananowa republika", korupcji i zlodziejstwa!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja nie wiem, czy tylko ja od 8 lat żyje w przekonaniu, że oni swój program wyborczy wypełniają w 100%? Przecież ich program to była dobra zmiana - Polska w ruinie... Dla tych co nie rozumieją. Dobra zmiana dla "nas", a że kraj zrujnowany to nie "nasz" problem, my będziemy mieli dobrze. Kiszczak obie...
Ja nie wiem, czy tylko ja od 8 lat żyje w przekonaniu, że oni swój program wyborczy wypełniają w 100%? Przecież ich program to była dobra zmiana - Polska w ruinie... Dla tych co nie rozumieją. Dobra zmiana dla "nas", a że kraj zrujnowany to nie "nasz" problem, my będziemy mieli dobrze. Kiszczak obiecał przecież. To jest ich myślenie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane