Reklama
Mam nadzieję, że za trzy miesiące będą się ewakuować z tego kraju

Mam nadzieję, że za trzy miesiące będą się ewakuować z tego kraju

przez FED0RA — 2 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
A
aaarek ⚔️ Jedi
2 lata temu

musieli zrezygnować. Jak w końcu mieli by odmówić poczęstunku z tych podobno bezpiecznych produktów wychodowanych w pobliżu pożaru

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Pismeny boja się smrodu , który zostawili po spalonych odpadach???????😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

Reklama