Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Bo naród jest zlany przez rządzących a,,Bóg - Kaczka,, to co innego…….😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Właśnie jak to jest ze wg morawieckiego wróg u bram a rząd baluje?!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czego tu sie bac? W Polsce wszystko zawierzone, poswiecone i zaplacone sekcie kosciola! Tylko czekac na CUD!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Znacie bardziej zacofany narod, oglupiany przez sojusz PiSu z sekta kosciola? Okradaja wspolnie ten zacofany narod a oni dumni z wlasnej glupoty, ktorej nawet nie sa swiadomi...To elektorat PiSu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Może taniej by było jak by kaczor zamiast policji i gromu wziął do ochrony tych 100 wagnerowców po znajomości pewnie zniżkę by mu dali!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Samo straszenie Tuskiem to dobry pokaz klamania i aktorstwa tego pana. Pamietajmy, ze widoczny tutaj Morawiecki za rzadow PO byl osobistym doradca wspomnianego Tuska... no, ale przed kamerami TVN/TVP to smiertelni wrogowie i wielka wojna. Frajerzy sie zawsze nabieraja. Glosuja na PO zeby nie wygral...
Samo straszenie Tuskiem to dobry pokaz klamania i aktorstwa tego pana. Pamietajmy, ze widoczny tutaj Morawiecki za rzadow PO byl osobistym doradca wspomnianego Tuska... no, ale przed kamerami TVN/TVP to smiertelni wrogowie i wielka wojna. Frajerzy sie zawsze nabieraja. Glosuja na PO zeby nie wygral PiS lub odwrotnie, a Kaczynski wspolnie z Tuskiem tylko rece zacieraja i sie smieja z frajerow... PiS=PO
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane