Reklama
Słyszałam, że w Starachowicach była filia powstania.

Słyszałam, że w Starachowicach była filia powstania.

przez FED0RA — 2 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
U
Urzytkownik-drugi 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Sfienta jadzia to przeciez kolaborandka.

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
2 lata temu

Wymyśliła powstanie zdalne. Nie trzeba się dziwić, że Liliputin w alternatywnej rzeczywistości skakał przez płot.

0

Zglos komentarz

Reklama