Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4“Oświadczamy, że Muzeum Powstania Warszawskiego nie zapraszało Roberta Bąkiewicza do Muzeum. Jesteśmy zaskoczeni i zbulwersowani jego obecnością 1 sierpnia w naszej instytucji i nagłośnieniem przez niego tego faktu. W związku z agresywnym zachowaniem R. Bąkiewicza wobec Powstańców Warszawskich...
“Oświadczamy, że Muzeum Powstania Warszawskiego nie zapraszało Roberta Bąkiewicza do Muzeum. Jesteśmy zaskoczeni i zbulwersowani jego obecnością 1 sierpnia w naszej instytucji i nagłośnieniem przez niego tego faktu. W związku z agresywnym zachowaniem R. Bąkiewicza wobec Powstańców Warszawskich podkreślamy, że potępiamy wszelki brak szacunku i agresji pod adresem weteranów. Dbanie o pamięć Powstania i dobre imię jego uczestników jest częścią misji Muzeum Powstania Warszawskiego. ” – czytamy w oświadczeniu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przybyli katoliccy de**le pod faszystowskim sztandarem, bo wiedzieli, że książek nie będzie zbyt wiele i wizja klęski z konfrontacji z wiedzą będzie nikła.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie zgadzam się, że nikt nie ma prawa głosować na PiS! Chamska hołota ma nie tylko prawo, ale wręcz obowiązek.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane