Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2A najlepsze jest ro ze na czyms co doprowadzilo do smierci setek cywilów ucza patriotyzmu. Chory kraj
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przeciez to juz na papierze noe moglo siebudac a co dopiero jak wprowadzono w zycie. Anders mial racje ze pimyskodawcow oowstabia cgcial postawic przed sąd
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież to na papierze nie mogla sie nawet udac a co dopiero jak wprowadzono to w zycie. Anders mial racje ze pomysłodawcow chcial pod sad postawic
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ależ to było piękne zwycięstwo. Rozpierdoolone miasto i setki tysięcy trupów. To takie polskie zwycięstwo idealne na święto narodowe.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dokladnie a po stronie niemieckiej niespecjalnie straty byly. Ale nie mu musimy uczec partiotyzmu na powstaniu ktore zakrawalo o kr***nizm i zamiast cos udowodnic to tylko poswiecili setki cywilow co nawet nie chcieli barc udzialu w powstaniu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane