Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Jak cyrk obwoźny lata po kraju na koszt podatnika to ok?Wstydu za grosz sqrwysyny nie mają.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Czepiają się Owsiaka" , czyli Kliemu ukraść krowę źle, ale Kali ukraść krowę dobrze? Jeden i drugi zrobili więc polityczny, jeden i drugi są pazerni na kasę, c**** po prostu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czasami wątpię, bardzo mnie w******** ci co zbierają na Owsika. No i i tak wyszło na moje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A, co wyszło na twoje ? Owsiak, nawet jeśli zrobił wiec polityczny to nie za twoje, w przeciwieństwie do PiSu, który twoje wydaje na ku@@wa misie i długopisy dla cymbałów na politycznych piknikach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
guru2 - Demokracja polega na możliwości wyboru. Katolickie złodzieje, robią sobie show dla swoich de**li za nasze pieniądze. Tu po katolicku nie ma wyboru.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Że wszyscy piszecie, Kaliemu ukraść krowę źle, ale Kali ukraść krowę dobrze. Żaden nie powinien robić wiecu politycznego, a Owsiak ma jeszcze więcej rzeczy za uszami. A w ogóle to co się wypowiadasz? Ty siedzisz w Czeczach i wyrzekłeś się polskiego obywatelstwa, bo caelanka to przynajmniej poczciwin...
Że wszyscy piszecie, Kaliemu ukraść krowę źle, ale Kali ukraść krowę dobrze. Żaden nie powinien robić wiecu politycznego, a Owsiak ma jeszcze więcej rzeczy za uszami. A w ogóle to co się wypowiadasz? Ty siedzisz w Czeczach i wyrzekłeś się polskiego obywatelstwa, bo caelanka to przynajmniej poczciwina
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A jak wyglądały tance i swawole na Jasnej Gorze????? Cała świta,, artystów,,, tam śpiewała , trzymając się za taczki , jak w przedszkolu!!!!!! Szkoda , ze za nasza kase……😤😤😤😤😤😤😤😂😂😂😂😂😂&...
A jak wyglądały tance i swawole na Jasnej Gorze????? Cała świta,, artystów,,, tam śpiewała , trzymając się za taczki , jak w przedszkolu!!!!!! Szkoda , ze za nasza kase……😤😤😤😤😤😤😤😂😂😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane