Reklama
To chyba tylko w Polsce jest możliwe, żeby tak oborę ozdobą oszpecić

To chyba tylko w Polsce jest możliwe, żeby tak oborę ozdobą oszpecić

przez FED0RA — 2 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
Q
Qsmi 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Gó**o to nie ozdobą

0

Zglos komentarz

Q
Qsmi 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Gó**a to nie ozdoba

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
2 lata temu

Najlepiej będzie jak się powiesi na drzewie tylko na mocnym sznurze żeby się nie zerwał

0

Zglos komentarz

Reklama